KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188218
*
nr 1718 8218
Thomas Hafström
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 73x93 cm, oramad
Thomas Hafström, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 augusti 2025
kl 20:44:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 19:24:26
1
1.000 kr
25/8 20:02:03
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige thomas hafström
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06
*
Thomas Hafström
Thomas Hafström, svensk bildkonstnär född 1954.
nr 1718 8218
Thomas Hafström
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 73x93 cm, oramad
Thomas Hafström, svensk bildkonstnär född 1954.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 augusti 2025 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/8 19:24:26 | 1 | 1.000 kr |
| 25/8 20:02:03 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige thomas hafström
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37 -
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06



